Sobota 25. března 2023, svátek má Marián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 25. března 2023 Marián

Nevyžádaná pošta. Myslí to vážně, anebo z nás dělají pitomce?

29. 01. 2023 9:21:06
Znáte to všichni, otevřete e-mailovou schránku a mažete a mažete. Rušíte odběry. A zase mažete. Antispamový filtr sice nějak funguje, ale nic není stoprocentní. Je to otravné snad nikdy nekončící.

Nabízejí nemožné, slibují neslíbitelné. Nemyslí vážně, dělají z nás pitomce! Ano, nemusíme to číst a už vůbec nemusíme nabízené produkty kupovat, ale když ono je to někdy opravdu tolik lákavé... a co kdyby to náhodou fungovalo...?

Nebude to fungovat! A nákupem uděláte pitomce akorát sami ze sebe.

"Gratulujeme! Váš vzrušující život může začít! Jediné, co můžete udělat, je koupit si náš výrobek! Zveden Vám sebevědomí a dodá kontrolu nad Vašim sexuálním životem! Skutečně funguje a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky! Jedná se o 100% přírodní výrobek, jehož účinky byly potvrzeny mnoha vědeckými studiemi. Náš výrobek přidá Vašemu penisu až 7,5 cm a posílí Vaše erekce. Za to Vám ručíme! Užijte si během sexu maximální potěšení? Váš nový život, vzrušující život začíná právě teď!"
- Delete

"Chcete mít větší a pevnější poprsí bez plastické operace? Zakupte si naše kapsle na zvětšení poprsí a zpevňující krém. Pomocí nich lze přirozeným způsobem dosáhnout zvětšením prsou! Obsahují výhradně přírodní rostlinné extrakty! Neobsahují ani estrogen ani hormony. Nemohou způsobit žádné nežádoucí účinky. Prsa jsou symbolem ženskosti, nejen v naších očích, ale také v očích mužů. Je tedy pochopitelná jejich důležitost. Ručím za to, že žena v otrhaných džínách a tričku, ale s pevným poprsím, se cítí mnohem lépe, než jakákoliv jiná žena ve značkové róbě, ale za to s nedokonalým tělem! Tedy dámy, dejme se na zvětšení prsou!"

Ovšem, dokonalé, musím říct! Po přečtení tohoto e-mailu mi kleslo sebevědomí někam pod úroveň velikosti podprsenky 70 A . A tak jsem se nějak se zájmem začetla do nabídky. Po zjištění ceny jsem málem omdlela.
- Delete
Je lepší vrabec v hrsti než holub na střeše s mými úspory. :-)

A teď to začíná! Slevové portály! Co jsou proti tomu zázračné prášky na zvětšení penisu, levné viagry či koktejly na hubnutí! Tam nic neplatí, jednou zrušíte odběr a přijde Vám druhý den 2 x víc nabídek.
- Delete
- Delete
- Delete

Přiznám se. Jednou jsem si přes slevový portál něco zakoupila a od té doby mi chodí desítky nabídek denně. Jeden odběr zruším přijde nabídka z jiné adresy.

"Vaše tělo pročistíme a zbavíme od škodlivých toxinů bez použití léků! Náplasti absorbují toxické látky přes pokožku z těla ven. Vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují zápornými ionty, čímž dané místo aktivují a otevírají průduchy pokožky. Tento proces je předpokladem absorpce toxických látek z krve a lymfatického systému přes pokožku pomocí osmotického tlaku, přičemž jsou využívány speciální absorpčně silné přírodní látky, které se v náplastech nacházejí."

Blbec no... Zakoupila jsem detoxikační náplasti. Ano, klidně se smějte... Já se tomu totiž taky směju a nechápu, proč jsem to udělala, když ani tomu e-mailu vlastně nerozumím.

Když jsem si nesla domů krabičku s 50-ti páry detoxikačních náplastí, věděla jsem, že je to absolutní pitomost a nechápala jsem, čím jsem se nechala přesvědčit. Nízká cena? Zvědavost? Nedostatek spánku v kombinaci s magickým úplňkem? Nevím.

Ale když už je máme doma, tak to vyzkoušíme. Večer před spaním jsem si dle návodu nalepila náplasti na svoje chodidla, nevlékla přes ně ponožky a šla se "detoxikovat" Do této kůry jsem natlačila i svého přítele, který si klepal na čelo, pronesl nějaké nemístné poznámky, ale nakonec měl chodila podlepená taky, jen s tím, že odmítl spát v ponožkách. Popřáli si dobou noc a čisté sny. Ráno jsem se vzbudila, došlápla jsem na zem a málem jsem uklouzla. Šla jsem se podívat na ten zázrak a vzpomněla jsem si na leták, kde bylo napsáno, čím více je vaše náplast černá, tím více je vaše tělo znečištěno a je potřeba proceduru opakovat, dokud nebude téměř čistá. Nejenže jsem měla úplně černou náplast, ale ty toxiny byly všude! Bílé ponožky byly černé. Do koupelny zrovna dokulhal přítel. Když jsem se ho ptala, proč nechodí normálně, tak mně otráveně odpověděl, že má z té náplasti celou olepenou nohu a lepí se k parketám. Nešlo to dolů. I přes urputnou snahu očistit si chodidla od lepidla, tam nějaké zůstalo a já se celý den lepila na boty. Během dne se navíc dostavilo i nepříjemné svědění a pálení. Večer jsem se nestačila divit. Celé chodidlo bylo zarudlé a objevila se mi vyrážka.

Náplasti jsem již nikdy nepoužila. Byla jsem ideální zákazník na nákup tohoto zázračného přípravku, ale zřejmě jsem nebyla již ideální na detoxikaci. Ale přesto, detoxikovala jsem se z podobných nabídek. Vyléčila se z vyrážky a obdobných nákupů.

Nedávno jsem viděla novinku: "Zakupte dámské detoxikační hygienické vložky, doporučují je všechny gynekoložky" Vzpomněla jsem si, jak mě tehdy svědila chodidla... Haha! To určitě!

PS: Mám doma 48 párů detoxikačních náplastí, kdyby měl někdo zájem!

Autor: Jana Péťová | neděle 29.1.2023 9:21 | karma článku: 23.53 | přečteno: 727x

Další články blogera

Jana Péťová

Útržky z deníčku puberťačky. První lásky.

Malé nahlédnutí pod zámek mého deníčku. Deníčku puberťačky. První starosti. První radosti. První lásky... Ach, jak je to už dávno... A taky malá vzpomínka na dobu, kdy se randilo bez mobilu a Facebooku.

15.3.2023 v 8:19 | Karma článku: 12.95 | Přečteno: 376 | Diskuse

Jana Péťová

Ten, kdo miluje se neptá, co má udělat, udělá všechno

Když Světlana opouštěla svého muže, myslela si, že už to nejhorší má za sebou. Neměla. Ale ta tlustá čára za starým životem ji teď zase nutila začít žít...

12.3.2023 v 17:02 | Karma článku: 27.90 | Přečteno: 3144 | Diskuse

Jana Péťová

Voyeur. Tajný pozorovatel.

Ležíte na sedačce, čtete můj blog, svítíte si nočním světlem. Podívejte se z okna ven, třeba se taky zrovna někdo dívá. A pokud máte zataženo, zkuste odtemnit a prožijte ty okamžiky. Propojte se s tajným pozorovatelem. Nebo se jím staňte.

9.3.2023 v 22:27 | Karma článku: 11.96 | Přečteno: 334 | Diskuse

Jana Péťová

Když samota bolí jako facka

Sama... Povídka o osamělosti. O tom, že samota velmi bolí a někdy snad i víc než ta bolest fyzická.

6.3.2023 v 21:12 | Karma článku: 16.68 | Přečteno: 427 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jiří Herblich

Kdo pochopí člověka? Jedině ten kdo jej poslal, přeci

Nedej se unést životem tak, že zapomeneš kdo jsi. Tato slova byla vyřčená člověkem..................

24.3.2023 v 9:57 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 36 | Diskuse

Brigita Tóthová

Výběr osudu

Jak moc je možné ovlivnit vlastní osud a osudy našich dětí? Jak velkou moc máme změnit postoje a rozhodnutí, která jsou nám předhozena osudem k prožitku? Může nás zachránit někdo zvenčí, anebo jsme odkázáni jen sami na sebe?

24.3.2023 v 7:50 | Karma článku: 6.37 | Přečteno: 114 | Diskuse

Zdeněk Kloboučník

Casanovou na starý kolena

Umění balit holky se v partě kluků a později chlapů, už od puberty vždycky cenilo. Kdo to uměl, stál na vyšším šprinclíku hierarchistických štaflí začínajících mistrů světa.

23.3.2023 v 21:45 | Karma článku: 18.15 | Přečteno: 305 | Diskuse

Ladislav Jakl

Nora, nepřítel lidstva

Mediálním světem dnes otřásají zásadní témata a události. Pan primátor Svoboda vyzývá strážníky, aby se omluvili televiznímu moderátorovi za únik nahrávky z perlustrace za špatné parkování.

23.3.2023 v 20:16 | Karma článku: 36.90 | Přečteno: 978 | Diskuse

Jiří Herblich

Tvá odvaha tě přivede až k Bohu, zaznělo z hůry

Nebyl jsem nikým, přesto jsem byl a toto téma je tak veliké jako lidstvo samo. Proto doufám, že bude pochopeno co největším počtem lidí.

23.3.2023 v 9:57 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 72 | Diskuse
Počet článků 28 Celková karma 17.56 Průměrná čtenost 797

Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě. 

Hrozí ekonomický kolaps? Analytici varují před Minského momentem

Selhání bankovních institucí, otřesy na finančních trzích a pokračující nejistota zvyšuje podle mnohých odborníků...

Nervozita roste. Padající Deutsche Bank stáhla dolů korunu i pražskou burzu

Od záchrany problémové švýcarské banky Credit Suisse ještě neuplynul ani týden a investoři opouštějí další potenciální...

Ukrajinská pobřežní obrana zničila plány na vylodění u Oděsy

Flotila ukrajinského námořnictva dostala na začátku ruské invaze na frak, ale její „suchozemská“ pobřežní obrana...

Německé platy v nedohlednu. Známe sedm důvodů, proč Češi berou míň

Ekonomové už desítky let propočítávají, kdy české mzdy doženou ty německé. Rozdíly mezi oběma státy přetrvávají a...

Tom Cruise se dcerou Suri pyšnil. Už ho neviděla deset let, míří na vysokou

Tom Cruise se od roku 2006 do roku 2013 rád ukazoval na veřejnosti s dcerou Suri v náručí. Před deseti lety však ze...